|
skarga banan
|
|
05-20-2026, 09:44 PM
skladam skarge na administratora Banan. brak wspolpracy na serwerze podczas wykonywania wargoda oraz danie bana za niewykonanie wargoda mimo prób oraz chęci wykonania go, przez ok.10 minut bylam przez niego ignorowana na serwerze, na propozycje rozpisania dema nie udzielil zadnej odpowiedzi.
Z mojej strony nie było żadnego ignorowania tylko szukanie sposobów żeby to rozwiązać ale mi się nie udało nic znaleźć więc zaproponowałem żeby zrobiła na fungun.top nie odtwarzało jej tej aplikacji nie wiem czemu. Wargoda próbowała robić 20min a z tego co pamiętam czas na jego zrobienie jest 10 min. Dodam jeszcze że drugi właściciel chciał rozpisać demko i nie wykorzystana szansa na to tylko było jakieś zmienianie zdarzeń. Pozdrawiam
05-20-2026, 10:46 PM
(05-20-2026, 10:24 PM)BanaN napisał(a): Z mojej strony nie było żadnego ignorowania tylko szukanie sposobów żeby to rozwiązać ale mi się nie udało nic znaleźć więc zaproponowałem żeby zrobiła na fungun.top nie odtwarzało jej tej aplikacji nie wiem czemu. Wargoda próbowała robić 20min a z tego co pamiętam czas na jego zrobienie jest 10 min. Dodam jeszcze że drugi właściciel chciał rozpisać demko i nie wykorzystana szansa na to tylko było jakieś zmienianie zdarzeń. Pozdrawiam nie przeinaczaj faktow, sam na discordzie mi pisales ze skoro nie ma bana to nie ma rozpiski, teraz ban jest, to co ? bedzie rozpiska ? ![]() i zadne zdarzenia nie byly zmieniane, ale mozesz tak sobie mowic
05-26-2026, 05:09 PM
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-26-2026, 05:10 PM przez Nerwy Stres.)
Brak dowodów na Admina.
Zero wyjaśnienia od Admina.
![]() Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten temat a administracja rozpatrzy go ponownie.
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|


![[Obrazek: hhGxNUj.png]](https://i.imgur.com/hhGxNUj.png)