Witaj na naszej sieci serwerów Counter-Strike 1.6 & Counter Strike 2

Posiadasz konto? Zarejestruj się
skarga banan
#1
skladam skarge na administratora Banan. brak wspolpracy na serwerze podczas wykonywania wargoda oraz danie bana za niewykonanie wargoda mimo prób oraz chęci wykonania go, przez ok.10 minut bylam przez niego ignorowana na serwerze, na propozycje rozpisania dema nie udzielil zadnej odpowiedzi.
#2
Z mojej strony nie było żadnego ignorowania tylko szukanie sposobów żeby to rozwiązać ale mi się nie udało nic znaleźć więc zaproponowałem żeby zrobiła na fungun.top nie odtwarzało jej tej aplikacji nie wiem czemu. Wargoda próbowała robić 20min a z tego co pamiętam czas na jego zrobienie jest 10 min. Dodam jeszcze że drugi właściciel chciał rozpisać demko i nie wykorzystana szansa na to tylko było jakieś zmienianie zdarzeń. Pozdrawiam Wink
#3
(05-20-2026, 10:24 PM)BanaN napisał(a): Z mojej strony nie było żadnego ignorowania tylko szukanie sposobów żeby to rozwiązać ale mi się nie udało nic znaleźć więc zaproponowałem żeby zrobiła na fungun.top nie odtwarzało jej tej aplikacji nie wiem czemu. Wargoda próbowała robić 20min a z tego co pamiętam czas na jego zrobienie jest 10 min. Dodam jeszcze że drugi właściciel chciał rozpisać demko i nie wykorzystana szansa na to tylko było jakieś zmienianie zdarzeń. Pozdrawiam Wink

nie przeinaczaj faktow, sam na discordzie mi pisales ze skoro nie ma bana to nie ma rozpiski, teraz ban jest, to co ? bedzie rozpiska ? Big Grin
i zadne zdarzenia nie byly zmieniane, ale mozesz tak sobie mowic Big Grin
#4
Brak dowodów na Admina.
Zero wyjaśnienia od Admina.
[Obrazek: hhGxNUj.png]
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten temat a administracja rozpatrzy go ponownie.


Skocz do:

O nas

W 2025 roku uruchomiliśmy GameShot.pl — nowoczesną serwerownię dedykowaną fanom Counter-Strike, która łączy klasyczną rozgrywkę CS 1.6 z nowoczesnymi możliwościami CS2. Nasza platforma powstała z pasji do gry i chęci stworzenia miejsca, gdzie zarówno weterani, jak i nowi gracze znajdą stabilne, wysokowydajne serwery i aktywną społeczność. Serwerownia została zaprojektowana z myślą o niskim pingu, maksymalnej dostępności i płynnej rozgrywce, dzięki czemu każda runda jest czystą przyjemnością. Dołącz do nas już dziś i poczuj różnicę — to tutaj spotykają się pasja, skill i prawdziwa społeczność CS!

Projekt: Damian Kubisiak
Wdrożenie GameShot.pl
Powered by MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.

Projekt: Damian Kubisiak
Wdrożenie: GameShot.pl
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.